2021. januári étkezés befizetése

Technikai okok miatt a 2021. januári étkezés befizetése későbbi időpontban lesz, – terveink szerint január végén!

Az iskola honlapján jelezni fogjuk a fizetés idejét!

Megértésüket köszönjük!

Online Mesevetélkedő csapatversenyének eredménye

Hétmérföldes csizmában online Mesevetélkedő csapatversenyében az Agóra szervezésében: az 1. osztályosok csapatai az alábbi eredményeket érték el:

a Mesegerek nevű csapat (Oláh-Németh Ágoston, Sipos Kata, Erdőhelyi Dalma, Felhő Zita) 1. helyezett lett ,

míg A róka és a fecske gyémántja csapat (Seres Flóra, Crul Emil, Dósai Csenge, Börcsök Abigél)  2. helyezést ért el a tegnapi díjátadón.

Felkészítő tanáruk: Noé Gabriella

Nyári ügyelet

Kedves Szülők! Kedves Diákok!

Hivatalos ügyintézés a titkárságon keddi napokon 9:00-12:00 között. Belépést követően kérjük hívják/hívjátok a portán megadott telefonszámot.

Veni Sancte – 2020. augusztus 31. hétfő

Pontos tájékoztatás az iskolakezdésről 2020. augusztus 20-át követően a honlapon.

Szép nyári napokat kívánunk!

Móra Kiadó díjazottjai

Iskolánk két tanító nénije, Szakál Adél és Vilmos Zita az idei tanév végén a Móra Kiadó által létrehozott „Legsirályabb pedagógus” elismerésben részesült. Erre a díjra azok pályázhatnak, akiket osztályuk felterjeszt a kiadónál. Zita néni és Adél néni meghatódva és óriási örömmel fogadta a kitüntetést.

Büszkeségeink 2019-2020

Iskolánk 2019-2020-as tanévben tanulmányaikat befejező végzősei közül a búcsúztatón az alábbi díjakat kapták:
Boldog Gerhardinger Terézia-díj

Keszeli Viola, Rónaszéki Bertalan

Tartományfőnöki dicséret

Koncz Réka, Gál András, Vereczkey Villő, Karsai Anna Karolina

Karolina-díj

Dabis Réka, Teodor Flóra

Kocsis Ádám

Igazgatói dicsérő oklevél

Andróczki Csenge, Zsivkovits Eszter, Perényi Enikő, Király Réka, Tóth Laura, Pergel Kata