Gimnázium

Nyári ügyelet

Kedves Szülők! Kedves Diákok!

Hivatalos ügyintézés a titkárságon keddi napokon 9:00-12:00 között. Belépést követően kérjük hívják/hívjátok a portán megadott telefonszámot.

Veni Sancte – 2020. augusztus 31. hétfő

Pontos tájékoztatás az iskolakezdésről 2020. augusztus 20-át követően a honlapon.

Szép nyári napokat kívánunk!

Büszkeségeink 2019-2020

Iskolánk 2019-2020-as tanévben tanulmányaikat befejező végzősei közül a búcsúztatón az alábbi díjakat kapták:
Boldog Gerhardinger Terézia-díj

Keszeli Viola, Rónaszéki Bertalan

Tartományfőnöki dicséret

Koncz Réka, Gál András, Vereczkey Villő, Karsai Anna Karolina

Karolina-díj

Dabis Réka, Teodor Flóra

Kocsis Ádám

Igazgatói dicsérő oklevél

Andróczki Csenge, Zsivkovits Eszter, Perényi Enikő, Király Réka, Tóth Laura, Pergel Kata

Családi és Nagyszülő-unoka tábor Balatonlellén július 15-20.

Kedves Karolinás Családok!

Nagyon sokáig gondolkodtunk azon, hogy megszervezzük-e szeretett, hagyományos táborunkat a vírusveszély miatt. Vártuk a táborozásra vonatkozó szabályokat, ezért csak most sikerül meghirdetnünk a programot. Most úgy látjuk, hogy továbbra is családi formában van lehetőség a biztonságos együttlétre.