Általános Iskola

Általános iskola hírei

Tanulás otthon

Lassan mindenki megérkezett a virtuális o365 Teams osztálytermekbe. Csatolt összeállításunkkal, melyeket az osztálytermekben is elhelyeztünk az otthon tanulást szeretnénk segíteni. Szeretettel, virtuális öleléssel. ...

Szülői tájékoztató levél a digitális tanrendről

Kedves Szülők és Diákok!

Ebben a mindenkit megpróbáló időszakban nagyon fontos, hogy amennyire lehet, egyértelmű és mindenki számára világos kereteket adjunk az együttműködésnek. Ezért a korábbi tájékoztató levél és a Microsoft Office 365 rendszeren történő kommunikálás mellett összefoglaljuk, iskolánk hogyan képzeli el az új digitális tanrendet.

Március idusán - ünnep az iskolában

A március 15-ei iskolai megemlékezés után hamarosan a figyelmünket a digitális tanítás megszervezése kötötte le. Szeretnénk megosztani a 8. A osztály és néhány vendégszereplő előadásában Kemény András: Dacolva viharral című iskoladrámájának videófelvételét barátsággal, szeretettel.

A műsorról készült felvétel innen érhető el.

Főigazgatói tájékoztató - COVID-19

Főigazgatói tájékoztató és kérelem az elkövetkező napok terveiről, lehetőségeiről.
Részletes tájékoztatóinkat az iskola belső kommunikációs csatornáin juttatjuk el az érintettekhez.

Erőt, kitartást kívánunk mindenkinek!

Kedves Szülők és Kollégák!

Pénzügyi és Vállalkozói Témahét a Karolinában

A Pénzügyi és Vállalkozói Témahéten (https://www.penz7.hu/) iskolánk tanulói nem csak tanároktól hallhattak vállalkozásokról, a nyelvtudás és hálózatok, a hiteles kommunikáció fontosságáról, megtakarításról, befektetésekről. Az iskolai programok mellett az OTP Fáy András Alapítványa a szegedi Tisza-parti Általános Iskolába várta a pénzügyek iránt is érdeklődő felsős diákokat.

Karolina? Karolina! Karolina!

Január 31-én ünnepeltük névadónkat és vele együtt az alapítót, a közösséget, és az újra indult iskolát.

A kategória összes híre

Képek az általános iskola életéből