Tanórán kívüli foglalkozások

Iskolai szakkörök

 

Tanár neve Szakkör neve és korosztály Időpont Hely

Tóth Károlyné
Bencsik Róbert
Budai Zsuzsanna
Tráserné Horváth Annamária
Bányai Judit

Tehetségfelismerő szakkör

(3 nyelvű kísérletező szakkör, Természettudományos, Biológia   Informatika)

5-6. évfolyam

szerdánként 15.00-16.30 Eötvös, kémia terem, informatika terem
Bánné Dely Zsófia

Német szakkör 1.

1. nyelv, tehetséggondozó

8. évfolyam

csütörtökönként 7. órában  
Bánné Dely Zsófia

Német szakkör 2.

1. nyelv, tehetséggondozó

10. évfolyam

csütörtökönként 8. órában  
Falcione Sarolta

Grafika 

féléves díja: 5000 Ft

szerda 14.30-16.00 Rajz terem
indul szept. 11.-én
Lázár Tamás Énekkar
Karolina Kiskórus
kedd 14:00-15:00 Videós terem
Lázár Tamás Énekkar
Karolina Vegyeskar
kedd 15:00-16:00 Videós terem
Lázár Tamás Énekkar
Karolina Leánykar
kedd 16:00-17:00 Videós terem
Tarczal - Márta Edit

LEGO ROBOT

5.-8. évfolyam

hétfő 14:30- 16:00 Informatika termek
Csanádi Anikó

Matek szakkör

9. évfolyam

hétfőn 15:00-16:30-ig  
Varga M. Dominka Fizika szakkör kéthetente csütörtök 15:00-16:00   
Véha Tímea, kerámia tanár (karolinás szülő)
vehatimea@gmail.com, 30/644-36-02
Kerámia szakkör csütörtök 15:00-16:30
1. foglalkozás: szeptember 19.
Alagsori technika terem
Bányai Judit Kémia versenyfelkészítő és kísérletező szakkör péntek 0. óra
Páratlan héten a 7. évfolyamnak, páros héten a 8. évfolyamnak. 
 
Bányai Judit Pénzügyi szakkör csak felsősöknek hirdetem meg az idén. Októbertől indul a versenykiírás napjától. Időpontja és helye változó: versenyzőkkel külön egyeztetés alapján  
Horváth Tibor

Matematika szakkör

5.A-nak

szerda 6. órában  
Horváth Tibor

Matematika szakkör

7-8.A-nak

szerda 7. órában  

 

 

Sportkörök

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek

Kosárlabda

1-4. évf.  lány

15.00-15.45

Csarnok

Bereczki Lajos -

Foci 5-12. évf.

15.00-15.45

Csarnok

Kosárlabda  1.-4. évf. lány

15.00-15.45

Csarnok

Olasz Csaba

Röplabda

7-12. évf.

15.00-16.30

Csarnok

Bereczki Lajos

Foci

5-12.évf.

15.00-15.45

Csarnok

Blahó Bence

Kosárlabda

3-4. évf. lány
15.45-17.15

 

5-8. évf.

17.15-19.00

Csarnok

Bereczki Lajos

Foci 1-2. évf.

15.45-16.30

Csarnok

Blahó Bence

Kosárlabda

3-4. évf. lány
15.45-17.30

 

9-12. évf.

17.30-18.00

Csarnok

Bereczki Lajos -

Kosárlabda 1-4. évf. fiú

16.30-18.00

Csarnok

Bereczki Lajos

Foci

1-2.évf. 

15.45-16.30

Csarnok

Bereczki Lajos-

Kosárlabda  1-4. évf. fiú

16.00-17.30

Nagytornaterem

Bereczki Lajos

Foci 3-4. évf.

16.30-17.15

Csarnok

Néptánc -

5-12.évf.

15.00-16.30

Nagy tornaterem

Blahó Bence
Kosárlabda lány

3.-4. évfolyam

Nagy tornaterem

Bereczki Lajos

Foci

3-4.évf. 

16.30-17.15

Rusz Alajos

Küzdősport -

 7-12. évf.

Jiu-jitsu

17.30-19.30

Nagytornaterem

Korom Tamás -Röplabda -

7-12. évf.

17.15-19.00

Csarnok

 

László Anita

Ritmikus gimnasztika

16.00-17.30

Nagy tornaterem

Bereczki Lajos

Foci lány

 

17.15-18.00

Csarnok

Gellén Kunos Margit

Asszonytorna

16.15-17.15

Tánc terem<

László Anita

Ritmikus gimnasztika

15.45-17.15

Nagy tornaterem

Rusz Alajos

Küzdősport -

Jiu-jitsu

18.00-19.30

Nagy tornaterem

 

László Anita

Ritmikus gimnasztika

16.00-17.30<

Nagy tornaterem

 

Bereczki Lajos
Lányfoci

7-12. évf.

17.45-18.00

Nagy tornaterem

   

Rusz Alajos

Küzdősport -

Jiu-jitsu

 

17.30-19.30

 

Gyógytestnevelés azoknak, akiknek az orvosi besorolása indokolja, kötelező valamelyiken részt venni.

15.00-15,45

15.45-16.30

16.30-17.15

Tánc terem

Olasz Csaba

Asztalitenisz -

7.-12.évf.

15.00-16.30

Tánc terem

Gyógytestnevelés azoknak, akiknek az orvosi besorolása indokolja, kötelező valamelyiken részt venni.

15.00-15,45

15.45-16.30

16.30-17.15

Tánc terem