Tanárok

Tanár neve

Fogadóóra időpontja

Fogadóórára előzetes bejelentkezés módja

Ágó Mária kedd 8.45-9.30 e-mail: ago.maria /kukac/ karolinaiskola.hu

Bánné Dely Zsófia

hétfő 10.40-11.25 e-mail: dely.zsofia  /kukac/  karolinaiskola.hu
Bányai Judit kedd 7.45-8.30 e-mail: banyai.judit  /kukac/  karolinaiskola.hu
Bencsik Róbert péntek 8.45-9.30 e-mail: bencsik.robert  /kukac/  karolinaiskola.hu
Bencze Ivett M. Regina kedd 11.35-12.20 e-mail: regina  /kukac/  karolinaiskola.hu
Bereczki Lajos hétfő 9.45-10.30 e-mai: bereczki.lajos  /kukac/  karolinaiskola.hu
Bognár Zsófia hétfő 10.40-11.25 e-mail: bognarzsofia  /kukac/  karolinaiskola.hu
Bradács Andrea péntek 9.45-10.30 e-mail: bradacs.andrea  /kukac/  karolinaiskola.hu
Budai Zsuzsanna kedd 10.40-11.25 e-mail: budai.zsuzsanna  /kukac/  karolinaiskola.hu
Coráné Molnár Ildikó szerda 11.35-12.20 e-mail: cmildiko  /kukac/  karolinaiskola.hu
Csanki-Balogh Emese hétfő 10.40-11.25 e-mail: csanki-balogh.emese  /kukac/  karolinaiskola.hu
Csanádi Anikó csütörtök 8.45-9.30 e-mail: csanadi.aniko  /kukac/  karolinaiskola.hu
Csányi Judit csütörtök 8.45-9.30 e-mail: csanyi.judit  /kukac/  karolinaiskola.hu
Diószeghy Andrea kedd: 10.40-11.25 (előre egyeztetve) e-mail: dioszeghy.andrea  /kukac/  karolinaiskola.hu
Erős Katalin M. Renáta szerda 9.30-10.30 e-mail: eros.renata@karolinaiskola.hu
Falcione Sarolta csütörtök 8.45-9:30 e-mail: falcione.sarolta  /kukac/  karolinaiskola.hu
Fodorné Kelemen Ágnes hétfő 8.30-9.15 e-mail: kelemen.agnes  /kukac/  karolinaiskola.hu
Gellén-Kunos Margit hétfő 11.35-12.20 e-mail: gellen.kunos.margit  /kukac/  karolinaiskola.hu
Gellér Alíz kedd 16.00-17.00 e-mail: gelleraliz /kukac/ karolinaiskola.hu
Horváthné Hodács Zsuzsanna hétfő 10.40-11.25 e-mail: hodacszs  /kukac/  karolinaiskola.hu
Horváth Tamás kedd 14.15 - 15.00 e-mail: horvathtamas  /kukac/  karolinaiskola.hu
Horváth Tibor péntek 14.30-15.15 e-mail: horvath.tibor  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kéri László csütörtök 7.45-8.30 e-mail: keri.laszlo  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kiss Ágostonné szerda 10.0-11.25 e-mail: kiss.agostonne  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kissik Noémi csütörtök 13.40-14.25 e-mail: kissik.noemi  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kisvárdainé Dusa Mária csütörtök 8.50-9.50 e-mail: kisvardaine.dusa.maria  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kocsisné Drobni Erika kedd 9.45-10.30 e-mail: drobnierika1  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kohári György csütörtök 10.40-11.25 e-mail: kohari.gyorgy  /kukac/  karolinaiskola.hu
Komáromi Miklós hétfő 7.45-8.30 e-mail: komaromi.miklos  /kukac/  karolinaiskola.hu
Korom Tamás szerda 9.45-10.30 e-mail: korom.tamas  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kószó Kristóf hétfő 10.40-11.25 e-mail: koszokristof  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kozma Júlia szerda 9.45-10.30 e-mail: kozma.julia  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kulácska Anna hétfő 12.30-13.15 e-mail: kulacska.anna  /kukac/  karolinaiskola.hu
Lázár Tamás    
Lepár Lívia szerda 9.30- 10.15 e-mail: leparlivia  /kukac/  karolinaiskola.hu
Magyaros Rita M. Veronika szerda 9.45-10.30 e-mail: veronikanover  /kukac/  karolinaiskola.hu
Makai M. Csilla kedd 12.30-13.30 e-mail: makai.csilla  /kukac/  karolinaiskola.hu
Mezeyné Szatmári Tímea hétfő 8.45-9.30 e-mail: mezeyne.szatmari.timea  /kukac/  karolinaiskola.hu
Molnár Katalin kedd 8.45-9.30 e-mail: molnar.katalin  /kukac/  karolinaiskola.hu
Móser Anna hétfő 9.45-10.30 e-mail: moser.anna  /kukac/  karolinaiskola.hu
Olasz Csaba péntek 9.45- 10.30 e-mail: olasz.csaba  /kukac/  karolinaiskola.hu
Pappné Simor Kinga csütörtök 7.45-830 e-mail: pappne.simor.kinga  /kukac/  karolinaiskola.hu
Somorjai Karola előzetes egyeztetés szerint e-mail: somorjai.karola /kukac/ karolinaiskola.hu
Szabó Mária hétfő 8.45-9.30 e-mail: szabomaria  /kukac/  karolinaiskola.hu
Szegedi Ágnes email egyeztetés alapján e-mail: szegedi.agnes  /kukac/  karolinaiskola.hu
Szűcsné Kopasz Kinga csütörtök 13.15- 14.00 e-mail: szucsne.kopasz.kinga  /kukac/  karolinaiskola.hu
Szűcs Péter    
Tarczal-Márta Edit szerda 8.45-9.30 e-mail: tarczal.marta.edit  /kukac/  karolinaiskola.hu
Tasnádi Orsolya hétfő 10.40-11.25 e-mail: tasnadi.orsolya  /kukac/  karolinaiskola.hu
Tóth Károlyné kedd 10.40-11.25 e-mail: toth.karolyne  /kukac/  karolinaiskola.hu
Tóthné Zombori Györgyi hétfő 12.30-13.15 e-mail: tothne.zombori.gyorgyi /kukac/ karolinaiskola.hu
Tráserné Horváth Annamária kedd 10.40-11.25 e-mail: traser.annamaria /kukac/  karolinaiskola.hu
Varga Beáta M. Dominika péntek 10.40-11.25 /előzetes e-mail/ e-mail: varga.beata /kukac/  karolinaiskola.hu