Tanárok

Tanár neve

Fogadóóra időpontja

Fogadóórára előzetes bejelentkezés módja

Ágó Mária kedd 9:15-10:00 e-mail: ago.maria /kukac/ karolinaiskola.hu
Balogh Kinga csütörtök 9:10-9:55 e-mail: balogh.kinga /kukac/ karolinaiskola.hu

Bánné Dely Zsófia

szerda 9:15-10:00 e-mail: dely.zsofia  /kukac/  karolinaiskola.hu
Bányai Judit szerda 8:15-9:00 e-mail: banyai.judit  /kukac/  karolinaiskola.hu
Bencsik Róbert hétfő 9:15-10:00 e-mail: bencsik.robert  /kukac/  karolinaiskola.hu
Bereczki Lajos péntek 8:15-9:00 e-mai: bereczki.lajos  /kukac/  karolinaiskola.hu
Bognár Zsófia hétfő 10:15-11:00 e-mail: bognarzsofia  /kukac/  karolinaiskola.hu
Boros Emese szerda 11:10-11-55 e-mail: borosemese /kukac/  karolinaiskola.hu
Bradács Andrea péntek 9:15-10:00 e-mail: bradacs.andrea  /kukac/  karolinaiskola.hu
Budai Zsuzsanna kedd 12:05-12:50 e-mail: budai.zsuzsanna  /kukac/  karolinaiskola.hu
Coráné Molnár Ildikó előre egyeztetett időpontban e-mail: cmildiko  /kukac/  karolinaiskola.hu
Csák Zsuzsanna kedd 8:15-9:00 e-mail: csak.zsuzsanna  /kukac/  karolinaiskola.hu
Csanki-Balogh Emese hétfő 13:00-13:45 e-mail: csanki-balogh.emese  /kukac/  karolinaiskola.hu
Csanádi Anikó csütörtök 11:10-11:55 e-mail: csanadi.aniko  /kukac/  karolinaiskola.hu
Csányi Judit hétfő 8:15-9:00 e-mail: csanyi.judit  /kukac/  karolinaiskola.hu
Diószeghy Andrea csütörtök 10:15-11:00 e-mail: dioszeghy.andrea  /kukac/  karolinaiskola.hu
Domokos Márta hétfő 13:00-13:45 e-mail: domokos.marta /kukac/ karolinaiskola.hu
Erős Katalin M. Renáta kedd 11:00-12:00 e-mail: eros.renata@karolinaiskola.hu
Falcione Sarolta hétfő 9:15-10:00 e-mail: falcione.sarolta  /kukac/  karolinaiskola.hu
Fodorné Kelemen Ágnes hétfő 10:15-11:00 e-mail: kelemen.agnes  /kukac/  karolinaiskola.hu
Gellén-Kunos Margit hétfő 10:15-11:00 e-mail: gellen.kunos.margit  /kukac/  karolinaiskola.hu
Gellér Alíz előre egyeztetett időpontban  e-mail: gelleraliz /kukac/ karolinaiskola.hu
Hajdúné Vörös Eszter szerda 11:10-11:55 e-mail: hajdune.voros.eszter  /kukac/  karolinaiskola.hu
Horváth-Kulik Szilvia hétfő 16:00-17:00 e-mail: kulik.szilvia  /kukac/  karolinaiskola.hu
Horváthné Hodács Zsuzsanna szerda 16:00-17:00 e-mail: hodacszs  /kukac/  karolinaiskola.hu
Horváth Tamás péntek 16:00-16:45 e-mail: horvathtamas  /kukac/  karolinaiskola.hu
Horváth Tibor szerda 13:00-13:45 e-mail: horvath.tibor  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kéri László péntek 10:15:11:00
előzetes bejelentkezéssel
e-mail: keri.laszlo  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kiss Ágostonné kedd 10:10-10:55 e-mail: kiss.agostonne  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kissik Noémi szerda 12:05-12:50 e-mail: kissik.noemi  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kisvárdainé Dusa Mária péntek 10:10-11:00 e-mail: kisvardaine.dusa.maria  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kocsisné Drobni Erika hétfő 9:00-9:45 e-mail: drobnierika1  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kohári György szerda 13:00-14:00 e-mail: kohari.gyorgy  /kukac/  karolinaiskola.hu
Komáromi Miklós hétfő 10:00-11:00 e-mail: komaromi.miklos  /kukac/  karolinaiskola.hu
Korom Tamás szerda 10:00-11:00 e-mail: korom.tamas  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kószó Kristóf csütörtök 10:15-11:00 e-mail: koszokristof  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kozma Júlia csütörtök 9:15-10:00 e-mail: kozma.julia  /kukac/  karolinaiskola.hu
Kulácska Anna csütörtök 13:15-14:00 e-mail: anna.kulacska  /kukac/  karolinaiskola.hu
Lázár Tamás hétfő 9:00-9:45
előzetes egyeztetéssel
e-mail: lazar.tamas /kukac/  karolinaiskola.hu
Lepár Lívia hétfő 13:45-14:30 e-mail: leparlivia  /kukac/  karolinaiskola.hu
Magyaros Rita M. Veronika szerda 9:15-10:00 e-mail: veronikanover  /kukac/  karolinaiskola.hu
Makai M. Csilla csütörtök 11:10-11:55 e-mail: makai.csilla  /kukac/  karolinaiskola.hu
Mezeyné Szatmári Tímea kedd 11:10-11:55 e-mail: mezeyne.szatmari.timea  /kukac/  karolinaiskola.hu
Molnár Katalin kedd 8:15-9:00 e-mail: molnar.katalin  /kukac/  karolinaiskola.hu
Móser Anna hétfő 13:00-13:45 e-mail: moser.anna  /kukac/  karolinaiskola.hu
Olasz Csaba péntek 13:00-13:45 e-mail: olasz.csaba  /kukac/  karolinaiskola.hu
Pappné Simor Kinga péntek 8:15-9:00 e-mail: pappne.simor.kinga  /kukac/  karolinaiskola.hu
Somorjai Karola előre egyeztetett időpontban e-mail: somorjai.karola /kukac/ karolinaiskola.hu
Szabó Mária csütörtök 10:15-11:00 e-mail: szabomaria  /kukac/  karolinaiskola.hu
Szegedi Ágnes Előzetes egyeztetés alapján. e-mail: szegedi.agnes  /kukac/  karolinaiskola.hu
Szűcsné Kopasz Kinga szerda 10:15-11:00 e-mail: szucsne.kopasz.kinga  /kukac/  karolinaiskola.hu
Szűcsné Terhes-Kis Gabriella csütörtök 14:30-15:30 e-mail: szucsne.t-kis.gabriella  /kukac/  karolinaiskola.hu
Szűcs Péter hétfő 13:00-14:00
előre egyeztetett időpontban
e-mail: szucs.peter/kukac/karolinaiskola.hu
Tarczal-Márta Edit hétfő 12:05-12:50 e-mail: tarczal.marta.edit  /kukac/  karolinaiskola.hu
Tóth Alexandra hétfő 12:05-12:50 e-mail: toth.alexandra  /kukac/  karolinaiskola.hu
Tóthné Zombori Györgyi hétfő 10:15-11:00 e-mail: tothne.zombori.gyorgyi /kukac/ karolinaiskola.hu
Tráserné Horváth Annamária hétfő 8:15-9:00 e-mail: traser.annamaria /kukac/  karolinaiskola.hu
Ungor Noémi   e-mail: ungor.noemi /kukac/  karolinaiskola.hu
Varga Beáta M. Dominika péntek 9:15-10:00 e-mail: varga.beata /kukac/  karolinaiskola.hu
Zölei-Szénási Ráhel kedd 12:50:13:35 e-mail: szenesi.rahel /kukac/  karolinaiskola.hu
Zsolt Réka kedd 10:00-11:00 e-mail: zsolt.reka /kukac/  karolinaiskola.hu