Hogyan lehet jelentkezni a Karolina Óvodába?

A Karolina Óvoda a Miasszonyunk Iskolanővérek fenntartásában működik.
Intézményünk azon családoknak nyújt segítséget, akik szeretnék, hogy gyermekük keresztény szellemű nevelésben részesüljön.
Óvodai nevelési gyakorlatunk alapja a gyermekszeretet, a harmonikus, nyugodt, családias, egymásra figyelő, érzelmi biztonságot nyújtó, pozitív tulajdonságokat megerősítő óvodai élet.

Azon egészséges gyermekek jelentkezését várjuk, akik a 3. életévüket az adott év augusztus 31-ig betöltik. Azok a gyermekek, akik a tanév folyamán töltik be a 3. életévüket, jelezzék felvételi igényüket! Az év közben érkező gyermekeket csak akkor áll módunkban az adott évben fölvenni, ha az óvoda férőhelye ezt lehetővé teszi.

Beiratkozás:

A beiratkozás időpontja: megegyezik a szegedi óvodák hivatalos beiratkozási idejével (Szeged Város Jegyzője által meghatározott napok)

Kérjük hozzák el gyermeküket is erre a napra.

A jelentkezési lapot (elérhető a lap alján) a beiratkozás napján kell kitöltve hozni  a Karolina Óvodába,  (Apáca utca 27.  bejáraton át) és az óvodavezetőnek kell leadni.

A beiratkozáskor a szükséges dokumentumokat át kell adni az óvodavezetőnek.

Szükséges dokumentumok:

• a szülő személyi igazolványa
  • a lakcímigazoló kártya
  • a gyermek születési anyakönyvi kivonata
  • az óvodai érettséget igazoló orvosi vélemény
várakozás