Tanórán kívüli foglalkozások

2021-2022-es tanév

Alsós iskolai szakkörök

Tanár neve Szakkör neve és korosztály Időpont  Hely
Tóth Alexandra

Angol szakkör
3. osztályosoknak

szerda 15:00-15:45,
csütörtök 15:00-15:45, csütörtök 15:45-16:30
115-ös angol terem
Zsováné Palotai Gabriella

Matematika szakkör
1. osztályosoknak

kedd 15:00-16:00 7.b tanterme
Zsováné Palotai Gabriella

Matematika szakkör
1. osztályosoknak

hétfő 16:00-17:00 12.A tanterme
Ráczné Bálint Hajnalka

Bábkészítés, bábmozgatás szakkör
Babóca Bábcsoport

csütörtök 15.30-17.00 Bábterem
Bereczné Kis-Elek Erika Anyanyelvi szakkör
4. évfolyam
szerda 16:00-17:00 4. b osztály tanterme
Magos Gábor

Matematika szakkör

hétfő 16.00-17.00 4.b osztály tanterme
Horváth-Kulik Szilvia Dráma szakkör
1. évfolyam
szerda 15:00-16:00 táncterem
Guba Katalin Matematika hétfő 16:15-17:00 3.c osztály tanterme
Guba Katalin Német szerda 16:15-17:00 3.c osztály tanterme

bábelőadás

 

Felsős iskolai szakkörök

Tanár neve Szakkör neve és korosztály Időpont Hely

Balogh Kinga, Bányai Judit, Bencsik Róbert, Budai Zsuzsanna, Tarczal-Márta Edit

Tehetségfelismerő szakkör

Tehetségfelismerő szakkör (3 nyelvű kísérletező szakkör, biológia, informatika), 5-6. évfolyam

hétfő 15-16 óra Eötvös, Csizmazia, Informatika terem
Varga M. Dominika Fizika péntek 7. óra (14.00-14.45) Eötvös terem
Falcione Sarolta

Grafika 

féléves díja: 5000 Ft

  Rajz terem
 
Lázár Tamás Énekkar
Karolina Kiskórus
Kedd 14:00-14:45 Videós terem
Lázár Tamás Énekkar
Karolina Vegyeskar
Kedd 15:00-15:45 Videós terem
Lázár Tamás Énekkar
Karolina Leánykar
Kedd 15:45-16:30 Videós terem
Tarczal-Márta Edit

LEGO ROBOT

7-9. évfolyam

Csütörtök 15-17-ig 19 informatika terem
Tarczal-Márta Edit

Matematika korrepetálás
6. évfolyam

kedd 13:00-13:45 /6. óra/ 227-es terem
Szabó Mária Helyesírás felzárkóztató 5-6. évfolyam kedd 14.00-14.45 Karolina terem
Szabó Mária Anyanyelvi (társas)játékok 6-9. évfolyam hétfő 14.45-15.30 Karolina terem
Ágó Mária Helyesírási korrepetálás - 7-8. osztályosok hétfő 7. óra (14.00-14.45) Karolina terem
Horváth-Kulik Szilvia Dráma
5. évfolyam
kedd 14:30-16:00 217-es terem
Kisvárdainé Dusa Mária

Matematika korrepetálás
7.b és 7.c osztályok

Korrepetálás 7b és c évfolyam szerda 14.00-14.45  7.c terme 7.c osztály tanterme
Szűcsné Terhes-Kis Gabriella

Matematika szakkör
5. évfolyam

szerda 14:10-15:00 matematika terem
Szűcsné Terhes-Kis Gabriella Matematika szakkör
6. évfolyam
csütörtök 13:30-14:15 matematika terem

robotika szakkör tagjainak bemutatója

 

Sportkörök

 

Gyógytestnevelés - kedden és csütörtökönTánc terem
Annak, akiknek az orvosi besorolása indokolja, kötelező valamelyik órában részt vennie.

15:00-15:45
15:45-16:30
16:30-17:15

 

kapura lövés