2021/2022

Várunk a Karolinába!

Kedves Gyerekek! Kedves Szülők! Egy közös mesehallgatásra, kézműveskedésre várunk minden nagycsoportos kisgyereket.  Míg a mesét hallgatod, megismerheted, bejárhatod az iskolánkat.

Online szülői fórum, "nyílt napok" iskolánk iránt érdeklődők számára

2021. januári étkezés befizetése

Technikai okok miatt a 2021. januári étkezés befizetése későbbi időpontban lesz, – terveink szerint január végén!

Az iskola honlapján jelezni fogjuk a fizetés idejét!

Megértésüket köszönjük!

2020/2021

Nyílt napok a Karolinában

Kedves Szülők!
Kedves Diákok!

Miért jó választás iskolánk?
Válaszolunk erre és feltett kérdéseikre/kérdéseitekre online beiskolázási tájékoztatóinkon, melyeket az alábbi időpontokban tartunk: .../tovább/

2021/2022

Legyen TereD! mert szeretjük a Természettudományokat és díjazzuk a Digitalizációt

Pályáztunk és nyertünk! Az iskola természettudományos kísérletező szakkörének tartalmi és formai megújításával célunk a programban részt vevő 5. és 6. osztályos tanulók természettudományos érdeklődésének szélesítése, tapasztalati tudás megszerzésének lehetőségével, digitális eszközök és módszerek használatával ismereteik bővítése, térbeli-vizuális képességeik fejlesztése.

Régebbi híreink