Öregdiákok

Kedves Karolinás Öregdiákok!

Szeretnénk, ha az iskola életében a későbbiek során legalább virtuális módon jelen lennétek.
Osztályhonlapokhoz gyűjtünk információkat a következők szerint:

• Név
  • Kép (legalább magadról)
  • Családi állapot (házasság, gyerekek, -évszámokkal)
  • Elvégzett iskolák (évszámokkal)
  • 1. Munkahely
  • Egyéb tevékenységek
  • 2. Amit magadról még fontosnak tartasz
  • Elérhetőség (cím, telefonszám, e-mail –persze csak ha akarod)
  • 3. Öregdiák levelezőlistát indítunk, melyre azok iratkozhatnak fel, akik a Karolinában érettségiztek. A tagok írhatnak is a listára, így nem csak Titeket is érintő karolinás aktuális információkat tudhattok meg a levelekből, hanem bármilyen témában (ami érdekelhet volt karolinást) indíthattok beszélgetéseket, küldhettek híreket. (Többféle módon gyűjtjük e-mail címeiteket, így lehet, hogy felkerülsz majd a listára, pedig nem szeretnél a tagja lenni. Ez esetben természetesen törölheted magad. Feliratkozni csak a moderátor segítségével lehet.

Bízunk benne, hogy tevékeny hétköznapjaitok során tudtok egy kis időt szakítana arra, hogy a szükséges információkat elküldjétek.

Kérjük, hogy a fenti híreket terjesszétek a Karolinás Öregdiákok között, hogy minél előbb elindulhassanak az osztályhonlapok és a levelezés.

Miasszonyunk Iskolanővérek Diákszövetségének honlapja