Intézményünk fenntartója a Boldogasszony Iskolanővérek Kongregációja (SSND).

Felelősséggel választjuk nevelési mottóként az iskolanővérek Szabályának következő mondatát:

„Mindazzal nevelünk, amik vagyunk, és amit teszünk.”

Gimnáziumunkba olyan fiúk és lányok jelentkezését várjuk, akik:

• nyitottak a keresztény értékrendre,
  • szeretnének alapos tudást szerezni és jól felkészülni az érettségi-felvételi vizsgákra,
  • szeretnék fejleszteni idegen nyelvtudásukat több nyelvből is,
  • szeretnének egy összetartó közösség tagjai lenni,
  • érzékenyek társadalmi kérdések iránt, nyitott polgárai kívánnak lenni Magyarországnak és Európának,
  • nyitottak a társadalom problémáira, azokra aktívan reflektálni képesek (Szeretetszolgálat).

Arra törekszünk, hogy iskolánkban a diákok személyisége egyre harmonikusabb és teljesebb legyen, ezért az értelmi képzés mellett nagy hangsúlyt helyezünk a lelki, érzelmi, akarati és esztétikai nevelésre, valamint a manuális készségek és a mozgáskultúra fejlesztésére is. Alapelképzelésünk a teljes személyiség fejlesztése, ezért a művészeti oktatás iskolánkban intézményi keretek között zajlik.

Miben vagyunk mások?

Választható képzéseink a 2021/2022-es tanévre:

4 évfolyamos gimnáziumi képzés

8 évfolyamos gimnáziumi képzés