Gimnázium

Gimnázium hírei

Tanulás otthon

Lassan mindenki megérkezett a virtuális o365 Teams osztálytermekbe. Csatolt összeállításunkkal, melyeket az osztálytermekben is elhelyeztünk az otthon tanulást szeretnénk segíteni. Szeretettel, virtuális öleléssel. ...

Szülői tájékoztató levél a digitális tanrendről

Kedves Szülők és Diákok!

Ebben a mindenkit megpróbáló időszakban nagyon fontos, hogy amennyire lehet, egyértelmű és mindenki számára világos kereteket adjunk az együttműködésnek. Ezért a korábbi tájékoztató levél és a Microsoft Office 365 rendszeren történő kommunikálás mellett összefoglaljuk, iskolánk hogyan képzeli el az új digitális tanrendet.

Ideiglenes felvételi rangsor

Tisztelt Szülők!
Kedves felvételiző Diákok!

A Karolina Gimnázium ideiglenes felvételi rangsorát a csatolt dokumentumban olvashatják.

Főigazgatói tájékoztató - COVID-19

Főigazgatói tájékoztató és kérelem az elkövetkező napok terveiről, lehetőségeiről.
Részletes tájékoztatóinkat az iskola belső kommunikációs csatornáin juttatjuk el az érintettekhez.

Erőt, kitartást kívánunk mindenkinek!

Kedves Szülők és Kollégák!

Pénzügyi és Vállalkozói Témahét a Karolinában

A Pénzügyi és Vállalkozói Témahéten (https://www.penz7.hu/) iskolánk tanulói nem csak tanároktól hallhattak vállalkozásokról, a nyelvtudás és hálózatok, a hiteles kommunikáció fontosságáról, megtakarításról, befektetésekről. Az iskolai programok mellett az OTP Fáy András Alapítványa a szegedi Tisza-parti Általános Iskolába várta a pénzügyek iránt is érdeklődő felsős diákokat.

Karolina? Karolina! Karolina!

Január 31-én ünnepeltük névadónkat és vele együtt az alapítót, a közösséget, és az újra indult iskolát.

Olasz fordítóverseny eredménye

Az Európai Unió által kiírt 2019. évi Juvenes Translatores fordítóversenyen 5 diákunk vett részt és fordított le egy angol/francia/olasz szöveget. Keszeli Viola munkáját elismerő oklevéllel jutalmazták.

A kategória összes híre

Képek a gimnázium életéből

Jelenleg nincs megjeleníthető galéria.