Felügyelet a digitális tanítási napokon

Kedves Szülő, akinek óvodás gyermeke jár a Karolina Oviba!

Az óvodai csoportokba tett értesítés alapján, kérjük jelezzék, ha március 8-tól a családnak szüksége van az ügyeleti ellátásra.

Kedves Szülő, akinek általános iskolás korú gyermeke jár a Karolina Iskolába!

A feltételek megszervezése miatt (ebéd és felügyelet), a digitális tanulási időszakra ügyeletet március 9-től (kedd) tudunk biztosítani.

A tanító kollégák a digitális oktatásban vesznek részt, ezért összevont vegyes csoportokban tudjuk az ügyeletet a pedagógiai asszisztensek és a felsős napközis pedagógusok beosztásával megszervezni.

Az ügyelet 7.00-17.00 óra között kerül megszervezésre.

Jelentkezni minden (digitális) tanítási napra lehet. ( Március 29-április 6 között tanítási szünet lesz!)

A jelentkezés határideje: az ügyeleti ellátás napját megelőző munkanap 9.00 óra. (pl.: hétfőn 9.00 óra a keddi, vagy péntek 9.00 óra a hétfői ügyelet kéréséhez)

A felügyelethez és az étkezés biztosításához kérem, töltsék ki EZT az űrlapot! Amennyiben ezt kitöltötték akkor további kérelmet nem kell benyújtaniuk. Űrlap elérhetősége: ITT

A kérelem papíron is benyújtható a portán, a 9.00 órai határidővel. Nyomtatványa mellékelve.

Szeged, 2021. 03. 06.

Tisztelettel: Szegedi Ágnes