Szülői tájékoztató 2021. szeptember 1.

Kedves Szülők!

Nagy öröm számunkra, hogy ismét személyes találkozással indul az iskola. Imádkozunk azért, hogy ez sokáig így legyen.

A tanév terveiről a szülői értekezleteken hallhatnak, amelyek jelenléti megbeszélések lesznek szeptember első két hetében.

A mai naptól az alábbiak betartását kérjük:

• csak egészséges gyermek jöhet iskolába
  • a hiányzások a házirend szerint kerüljenek igazolásra 8 napon belül az osztályfőnöknek
  • csak szakorvosi vélemény alapján lehet kérni a tartós távollétet
  • a szülők az intézménybe csak hivatalos ügy intézése miatt jöhetnek be
  • a diákokat az előző tanévnek megfelelően a virágos udvarról lehet hazavinni
  • kérjük, azonnal jelezni, ha a tanuló a vírussal a családban vagy a környezetében találkozott

Az intézményben az alábbiakat tartjuk szem előtt:

• a fertőtlenítés az intézményben folyamatos, a diákok távolságtartását a lehetőségekhez mérten biztosítjuk (pl. külön lépcsőház használat, külön öltöző)
  • az 1-6. évfolyamokon a tanítási órákon kívül, csak évfolyam szintű foglalkozásokat tartunk
  • a kéz, cipőtalp fertőtlenítés a belépéskor és minden tanteremben biztosított
  • a beteg gyermeket a szokott módon és az o365 programon keresztül az osztály és a szaktanár látja el a tananyag pótlásához szükséges anyagokkal, feladatokkal (nem digitális iskola)