Regisztráció a felvételi előkészítőre és "élménydélelőttre" - 2023.12.09.

A következő felvételi előkészítő 2023. december 9-én lesz 10 órától.

Az előkészítőn való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A regisztráció 2023.12.06-án szerdán 12:00 órakor zárul.

Regisztrálni az alábbi lehetőségeken lehet:

- 4. osztályosok számára ITT

- 8. osztályosok számára ITT

A 10 órakor kezdődő előkészítős foglalkozások előtt 9 órától "élménydélelőttöt" tartunk: biológiai, fizikai, kémiai kísérleteket végezhetnek az érdeklődő diákok, valamint robotikás foglalkozáson is részt vehetnek. A foglalkozásokra regisztrálni az alábbi oldalon lehet: https://www.virtualiskarolina.hu/bemutatok/

Akik már korábban regisztráltak, nekik nem kell újra jelentkezni.

Ha valaki nem tud megjelenni, nem probléma, bármikor lehet csatlakozni a későbbiekben. Az előkészítők időpontjai, valamint a beiskolázási tájékoztatónk IDE kattintva érhető el.

Kérjük, amennyiben mégsem tudnak megjelenni a délelőtti foglalkozáson, jelezzék azt e-mailben a bencsik.robert@karolinaiskola.hu címen (tanuló neve, osztálya szerepeljen az e-mailben)