Télre hangolva- Röplabda a Karolinában

Büszkén adjuk hírül, hogy a KADISZ lebonyolította az idei év első sporteseményét.
December 1-én Télköszöntő Kupára hívtuk a 9-12.évfolyam diákjait. Fókuszban a röplabda volt Olasz Csaba és Bereczki Lajos tanárurak vezényletével. Hálásan köszönjük Nekik, hogy ismét létrejöhetett egy szuper délután. Aki ott volt, átélhette, hogy milyen jó egy közösséghez tartozni, amikor figyelnek a másikra, a többiek veled együtt örülnek a pontszerzésednek, illetve a bátorításoknak köszönhetően a játék
nem áll le, sőt újabb irányt vesz. Nézőként igazán klassz volt végigkísérni a csapatok alakulását, majd a győztesek mérkőzését feszülten figyelni.
Gratulálunk minden játékosnak! Köszönjük a szurkolást! Legközelebb is várunkTiteket!
Szép hetet kíván a
Karolina Diákszövetsége