KADISZ alakuló

2022. szeptember 14-én találkozott az idei évben először a KaDiSz.

A képviselet 5. osztályosoktól egészen a végzős évfolyam tagjaiból áll össze. Minden évben vannak új becsatlakozók is. Idén 42 főt számlál a csapat. Felnőtt, tanári segítséget már nemcsak Kozma Júliától kapnak, hanem Zsolt Réka tanárnőre is számíthatnak a diákok. Az első alkalommal megfogalmazták a hatékony együttműködés alapelveit. A második alkalommal csoportokat hoztak létre, ahol különböző témákat feldolgozva, feladatokat osztottak ki egymásnak a diákok. Közösen gondolkodtak a felsősöknek és gimiseknek szóló éves programokról, a KaDiSz Fal létrehozásáról, átgondolásáról, emellett a médiaguruknak is több ötlete támadt.
Karlovitz Alex (11.a) és Katona Melinda (11.b) elnökségi munkájához sok sikert kívánunk! Ezen a héten már elindították első felhívásukat, amely a népmese (2022. szeptember 30.) napjához kapcsolódik.  Hétfőtől csütörtökig minden nap kapnak a diákok a Teams osztálycsoportokon keresztül egy mesét, amit el kell olvasni. A pénteki nap folyamán pedig egy kvízt kell kitölteni. Az első három legjobban kitöltő diák valamilyen formában jutalmazva

2022. december 06.