Főigazgatói tájékoztató

Kedves Szülők!

Az iskolánkban is erőteljesen tapasztalható, emelkedő számú Covid fertőzöttség miatt az alábbiakról tájékoztatom Önöket:

• A mai naptól az osztályokban, a beoltottak létszámától függetlenül, a jelenléti oktatást tartjuk meg, az EMMI eljárásrend szerint (mellékelve).
  • A hiányzókat tájékoztatjuk a pótlandókról a Teams-en a tanulócsoportok pótlások csatornáján keresztül. Amennyiben a tanítási órába be lehet kapcsolódni, azt a szaktanár jelezni fogja.
  • Kérjük, kövessenek el mindent annak érdekében, hogy a diákok a tananyagot pótolják, hiszen a karantén nem csak egy alkalommal történhet meg, a tananyaggal ebben a nehéz helyzetben is szükséges haladni.

Együttműködésüket ezúton is köszönöm.

Imádkozom azért, hogy a megbetegedések senkinek ne okozzanak komoly következményeket.

Szeged, 2022. 01. 17.

Szegedi Ágnes