Központi felvételi írásbeli dolgozatok megtekintése

Tisztelt Szülők! Kedves Felvételiző Diákok!

Az iskolánkban megírt központi felvételi írásbeli dolgozatok megtekintésének időpontja 2022. január 28. péntek 8-16 óra, Terézia terem. Minden vizsgadolgozatot beszkennelünk, és a megadott email címre eljutattunk pénteken a délelőtt  folyamán.

A járványügyi helyzetre való tekintettel azt kérjük, személyesen csak az jöjjön be, aki a javítási-értékelési útmutatóban szereplő megoldástól eltérő javítást talál, és az észrevételtevéshez szükségesnek találja a személyes konzultációt.

Észrevételt a betekintést követő első munkanapon 8 és 16 óra között lehet tenni, és e-amilben beszkennelve vagy postai úton vagy személyesen eljuttatni az iskola titkárságára (titkarsag@karolinaiskola.hu).

Megértésüket köszönjük.
a Karolina Gimnázium Vezetősége