ERASMUS + 2019-2022. zárás

Iskolánk tanárai, tanítói, dolgozói az Európai Unió támogatásával vesznek részt külföldi továbbképzéseken. Célunk az, hogy személyes fejlődésünkkel hozzájáruljunk az iskolánkban folyó nevelő-oktató munka színvonalának megtartásához, növeléséhez.

A 21. századi, globalizált és felgyorsult világban a fiatalok számára a megismerés, a tudásszerzés és annak csatornái sokszínűek és strukturálatlanok. A tanár, mint a tudás forrása, már nem egyértelmű számukra, a frontális tanítási módszerek legtöbb esetben nem kötik le őket. Ehhez a megváltozott tanítási helyzethez a tanároknak folyamatosan meg kell újulni, élethosszig tanulniuk kell. 2019 és 2022 között 22 kolléga ült ismét iskolapadba, beszámolóikat ITT érhetik el az érdeklődők.