Tankönyvosztás 2024/2025

A 2024/2025. tanévre vonatkozóan a tankönyvek átadásának menetéről az alábbiak szerint tájékoztatjuk Önöket.

Az általános iskola, valamint a gimnázium minden osztályában a diákok ingyenesen, azaz térítésmentesen kapják meg a kön veket.

Amennyiben bármilyen kérdésük van az 1-4. évfolyam tankönyvrendelésével, keressék Vig Ilona tanárnőt, tankönyvfelelőst (vigilona@karolinaiskola.hu).

Az 5-12. évfolyam tankönyvrendelésével kapcsolatban pedig Ágó Mária tanárnőt, tankönyvfelelőst (ago.maria@karolinaiskola.hu) keressék.

A tankönyvek kiosztása a Szent György-teremben, a tornacsarnokban lesz! Megközelíteni az Apáca utca felőli ajtókon lehetséges!

A köpenyek vásárlására is a tornacsarnokban lesz lehetőség a tankönyvosztás ideje alatt.

2024. június 27.