Okos kupák végeredménye

Lezárultak a 2022/2023-as tanév Okos kupái, melyen az alábbi eredmények születtek:

 

BankVelem PénzOkos Kupa: 

A 4. fordulóig meneteltek a gyerekek, s ezen az új területen "járva" - még a kamatos kamattól sem megijedve - megszerezték a megyei 3. (Gyovai Katinka, Kozma Ákos, Mészáros Hunor - 8.A) és 4. helyet (Varga Zsófia, Váraljai Nóra, Rózsa Sára, Kiszel Vanda - 7.B). 

 

ZöldOkos Fenntarthatósági Kupa: 

A megye 45 csapata közül a megyei 3. helyet szerezte meg a 4. fordulóban a 7.A lelkes csapata: Szabó Samu, Jászberényi Miklós, Mészáros Zsombor. 

Míg a 7.C-s "Zöld köpenyesek" csapat az 5. fordulóig menetelt (Buha-Kis Szabolcs, Magyar Izsák, Názárovits Nóri), s így összesítésben a Tiszántúl kb. 200 csapata közül a rangos 6. helyet szerezték meg a tegnap lezajlott regionális döntőben. Szoros élmezőny, kis pontkülönbségek, feszített tempó, s a végén felszabadult mosoly és nagy dicséret, ajándékok, eszem-iszom a döntősöknek. Igaz a 6., a Kárpát-medencei fordulóba nem kerültek be a gyerekek, de kicsivel maradtak le, s jövőre -sok sok tapasztalattal bölcsebben- újra nekivágnak!


Gratulálunk minden versenyző diáknak, de különösen Bányai Judit kolléganőnek a szervezésért, felkészítésért.