Digitális országos mérések - hírek

A 2022/2023. tanévben a digitális országos mérések két fő időszakban zajlottak:

• bemeneti mérések 2022. szeptember 26. - november 30. /4., 5., 6., 8., 10. évfolyam/
  • kimeneti mérések 2023. március 6. - június 9. /4., 5., 6., 7. 8., 9., 10., 11. évfolyam/

A mérési területek szövegértés, matematika, természettudomány és idegen nyelvek voltak.

Az országos mérésekről bővebben ITT olvashatnak, az idei év méréseinek részleteiről ITT tájékozódhatnak. A szülők gyermekeik egyéni elemzéseit ITT követhetik nyomon.

Kérjük a kedves szülőket, hogy ne feledjék a szülői háttérkérdőívek kitöltését!

A Háttérkérdőív célja, hogy országosan és iskolai szinten egyaránt elemezni lehessen a tanulók szociokulturális hátterének és mért teljesítményének összefüggését. A tanulók megkapják a Háttérkérdőív kitöltéséhez szükséges Mérési azonosító kártyát, mely tartalmazza a Háttérkérdőív elérhetőségét és az indításához szükséges tanulói azonosítót.

A Háttérkérdőív a https://kerdoiv.tehetsegkapu.hu/ oldalon érhető el 2023. június 7-től egész nap június 22-ig.

Segítő együttműködésüket köszönjük!