Mentorprogram zárása

2022. október 7-én történt a 2021/2022-es tanév mentorprogramjának zárása értékelés, melyben a 12. évfolyamból 5 tanuló, valamint két már érettségizett diák vett részt.

A diákok beszámoltak arról a munkáról, amit kísérőjükkel és mentorjukkal végeztek az év során, és elmondták, hogy miben segítette őket ez a program.

Nagyon jó volt hallgatni, ahogy nagyon összeszedetten, átgondoltan, lelkesen beszéltek a 11. évfolyam előtt arról, hogy mi történt velük, milyen kapcsolat alakult ki kísérő és mentorált diák között, hogyan folyt a közös munka, milyen külső szakemberekkel tudtak találkozni (kommunikációs szakember, marketinges szakember, programozó matematikus, pszichológus hallgató, kutató pszichológus, gyógyszerész, nyomozó, élelmiszeripari mérnök). Lehetőségük volt a SZTE programjaiba is bekapcsolódni (pl. cursera).

Kísérőik voltak: Horváthné Hodács Zsuzsanna, Kozma Júlia, Kulácska Anna, Somorjai Karola, Varga Beáta M. Dominika és Bánné Dely Zsófia.

A mostani 11. évfolyamos diákok október 21-ig jelentkezhetnek a programra.

Bánné Dely Zsófia
koordinátor