Helyi szavaló verseny a Karolinában

2023. január 31-én került sor a Karolina iskolában az alsósok iskolán belüli szavalóversenyére. Mind a két korcsoportban, közel 30 kisdiák mondott verset a közönség nagy örömére. A zsűrinek nehéz feladat volt kiválogatni a legjobbakat, és ezáltal megadni a továbbjutás lehetőségét a nyerteseknek a városi, illetve az egyházmegyei szavalóversenyre.

A zsűri döntése alapján az 1.-2. osztályos korcsoportban

I. helyezést ért el:  Bomba Boglára 1.b és Kazi Flóra 1. a osztályos tanuló.

II. helyezett lettSáfrán Fruzsina 1. c osztályos és Balogh Vilmos 1.b osztályos tanuló.

III. helyezést ért elRuff Réka 2.a osztályos és Erdélyi Zsófia 1.c osztályos tanuló.

A 3.-4. osztályosok közül

I. helyezést ért el: Papp Emese 4. c osztályos és Varga Dorottya 3. b osztályos tanuló.

II. helyezett lett:  Babják Bendetta 3.a osztályos és Kocsis Péter 3. c osztályos tanuló.

III. helyezést ért el:  Csőr Adél 3. a osztályos és  Sipos Kata 4. b osztályos tanuló.

A zsűri különdíját Keszeli Noémi 4. a osztályos tanuló kapta, aki a saját versét mondta el ezen a versenyen.

Gratulálunk a nyerteseknek, és köszönjük a felkészítő tanítók munkáját!