Beiskolázási információk a 2022/2023-as tanévre

A Karolina Gimnázium 2021. október 14-én (csütörtökön) nyílt napot tartott a nyolc és négy évfolyamos képzés iránt érdeklődő szülők és diákok részére.

A nyílt nap első felében 9 és 12 óra között a tanulók három tanítási órán vehettek részt, valamint megismerkedhettek a gimnázium épületével és életével (tantermek, számítógépterem, tornaterem, zenei élet, sportélet, szakkörök). Délután 5 órakor a szülőknek tájékoztatót tartottunk a Terézia teremben a nyolc és négy évfolyamos gimnázium oktatási és nevelési kínálatáról.

Beiskolázási tájékoztató a négy évfolyamos gimnázium iránt érdeklődők számára: Tájékoztató

Beiskolázási tájékoztató a nyolc évfolyamos gimnázium iránt érdeklődők számára: Tájékoztató

Fontos dátumok, tudnivalók ITT érhetőek el.

Köszönjük érdeklődésüket!