Ez igazi szerelem – filmes siker a médiapályázaton

Nemrégiben a Mária Rádió ifjúsági csatornája az Újhullám média pályázatot hirdet 15-20 éves fiataloknak Igazi szerelem címmel. Somorjai Lili (11.a) animációs rövidfilmjével országos 3. helyezést ért el, melyhez ezúton is szeretettel gratulálunk!

A film alkotója így mesélt a versenyről, munkáról: „Hamar megvolt az ötlet, a perspektívák, egy-két napon belül már munkának is álltam. Egy teljes hétvégén keresztül ki volt állványozva a ház majdnem minden szobája, mindenhol volt legalább egy darab gyurma, kábel, vagy objektív. A családom is nagyon támogató és lelkes volt, óránként álltam eléjük az újabb pár másodperces jelenetekkel. Türelemjáték volt, de a sok tanulság és élmény mellett a harmadik helyezés formájában mindenképpen megtérült a befektetett munkám.”

Felkészítőtanár: Coráné Molnár Ildikó

A kisfilm itt érhető el, tekinthető meg:
https://drive.google.com/file/d/1tSD82WYJNM8Vr_TRM2hGUrI_pagD0kM4/view?usp=sharing

2022. április 06.