Yettel ProSuli tanévnyitó

Iskolánk három éve csatlakozott Telenor HiperSuli programjához. A program fontos eleme a tudatos netezés. Ebben az évben megváltozott a program neve és tartalma is. Ezek ismertetésére 2022. augusztus 25-én a Yettel székházban került sor. Az eseményen iskolánkat Tarczal-Márta Edit tanárnő képviselte. A program neve ProSuli változott, aminek jelentése többszörös értelemmel bír. A professzionális szóból származik, de a fiatalok szlengjében megtalálható pro szóra is utal. Az évnyitó kiderült, hogy a Yettel ProSuli jövőjében a fenntarthatóság és a mentális egészség megőrzése lesz a fő téma, de helyett kap a tanári támogatás, továbbképzés, a robotika is. Az évnyitó résztvevők két fő témából kaphattak ízelítőt a délelőtti plenáris előadásokon és a délutáni szekció foglalkozásokon.
A ProSuli weboldala elérhető: https://hipersuli.hu/