Színjátszós sikerek arany minősítéssel

2023. április 21-én, pénteken tartották az Agórában a XXXII. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó Csongrád-Csanád vármegyei fordulóját, melyen bemutatkozott a Karolina két színjátszó csoportja is. 

A KAROLIN' ART (felsősök csoportja) Lázár Ervin: Hétfejű tündér c. meséjével varázsolta el és hatotta meg a nézőközönséget és a zsűrit.
A TERÉZANGYALOK ( Terézia anya mai kisiskolás, 3. osztályos angyalkái) pedig Weöres Sándor verseiből összeállított szerkesztett játékkal csaltak mosolyt a nézők arcára, örömkönnyeket a szülők szemébe. 

 

Mindkét csoport ARANY minősítést kapott, sőt mindkét csapatot még 1-1 KÜLÖNDÍJJAL is jutalmazták!
 

Nagyon büszkék vagyunk a gyerekekre!
Horváth-Kulik Szilvia ( Karolin' art)
Polyákné Márta Krisztina (Terézangyalok)

Az esemény részletes programja ITT olvasható.