Szavalóverseny a házasság hete alkalmából

2023. február 15-én, a Házasság hete alkalmából iskolánk az idén is megrendezte az egyházmegyei szavalóversenyt. A verseny mottója: „Szeretetbe kapaszkodva” gondolat volt. Az egyházmegye katolikus iskolái hozták el verseiket a Karolinába, így tették ünneppé a jelenlévők számára ezt a délutánt.

A szavalatok elhangzása után a gyerekek drámapedagógiai foglalkozáson vehettek részt. A versenyen megcsodálhattuk a rajzverseny kiemelt alkotásait is.

A szavalóverseny eredménye a következőképpen alakult:

Az 1-2. osztályos korcsoportban:
I. helyezést ért el: Kanalas Lia 2. b osztályos tanuló. Szatymaz, Szent István Katolikus Általános Iskola.
Felkészítő tanító: Odorics Helga

II. helyezett lett: Ruff Réka 2.a osztályos tanuló. Karolina Általános Iskola.
Felkészítő tanító: Lele Krisztina

III. helyezést ért el: Kazi Flóra 1.a osztályos tanuló. Karolina Általános Iskola.
Felkészítő tanító: Süvegné Nagy Ivett
és
Rózsavölgyi Brigitta Orsolya 2. osztályos tanuló. Pusztamérges, Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola.
Felkészítő tanító: Csima Erzsébet

A zsűri különdíját kapta: László Márk János 2. osztályos tanuló. Kevermes, Szent Orsolya Katolikus Általános Iskola.
Felkészítő tanító: Kiss Ildikó

A 3-4. osztályos korcsoportban
I. helyezést ért el: Papp Emese 4. a osztályos tanuló. Karolina Általános Iskola.
Felkészítő tanító: Ráczné Bálint Hajnalka

II. helyezett lett: László Lilla Gerda 4. osztályos tanuló. Kevermes, Szent Orsolya Katolikus Általános Iskola.
Felkészítő tanító: Domonkos Barbara

III. helyezést ért el: Arany Hanna 4. osztályos tanuló. Hódmezővásárhely, Szent József Katolikus Általános Iskola.
Felkészítő tanító: Kovács Anikó

és

Babják Benedetta 3.a osztályos tanuló. Karolina Általános Iskola.
Felkészítő tanító: Szűcs Klára

A zsűri különdíját kapta: Erős Martin 3. b osztályos tanuló. Orosháza, Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda.
Felkészítő tanító: Jancsurákné Juhász Erika

Gratulálunk a díjazottaknak, köszönjük a felkészítő pedagógusok munkáját.