Kolonizáció a Karolina Iskolában - Interaktív kiállítás a STEAM oktatás jegyében

Örömmel adjuk hírül, hogy iskolánk a Kulturális és Innovációs MInisztérium által a Nemzeti Tehetség Program keretében, NTP-INNOV-22-0109 számú, Kolonizáció a Karolina Iskolában - Interaktív kiállítás a STEAM oktatás jegyében című projektünk megvalósítását 3.000.000 Forint támogatásban részesítette. A tervezett kiállítás 2023 májusában valósul meg, egy hétig lesz látogatható,  a projekt teljes időtartama: 2022. július 1. - 2023. június 30-ig tart. Nagy izgalommal készül a 7 fős tanárcsapat a gyerekekkel együtt, hogy rendhagyó módon ízelítőt adhassunk az iskolánkban folyó " öröm-munkákból ", megmutathassunk jövőbe mutató innovatív ötleteket, technológiákat, önálló miniprojekteket egy képzeletbeli lakatlan bolygót választva helyszínül. A munka folyamatosságát a https://www.virtualiskarolina.hu/kolonizacio2022/ oldalon követhetjük.

A Nemzeti tehetségprogramról az alábbi módon informálódhatunk:

Facebook: Nemzeti Tehetség Program - 1823 (https://www.facebook.com/nemzetitehetsegprogram.1823

Instagram: nemzetitehetsegprogram (www.instagram.com/nemzetitehetsegprogram/)