Atlétikás hírek

Karolinás atlétáink a héten is aktívkodtak. 2023. május 2-án, kedden a vármegyei atlétika diákolimpián 1500m-es síkfutásban dobogósaink: 1. hely Mészáros Hunor (8.A); 3. hely Mészáros Zsombor (7.A)

2023. május 5-én pedig a vármegyei többpróba diákolimpiát nyertük meg fiainkkal. A Karolinát ezzel most új szintre emelve a városi sportéletben. A magas összpontszámunk okán rácsodálkoztak milyen tehetséges tanítványaink vannak. A fiúkkal komolyan tudtunk készülni, nagyon akarták és jöttek is gyakorolni órán kívül is. Márton Anita olimpiai bronzérmes súlylökőtől vehettük át az aranyérmeket.

Május 25-én pedig Csongrád- Csanád megyét képviseljük a Budapesti országos döntőben. A csapat tagjai: Erhardt Csongor (8.A); Farkas Mátyás (8.A); Mészáros Hunor (8.A); Schiller Viktor (8.A); Tari András (8.b); Thékes Viktor (7.b)

Köszönjük a szurkolást!

Olasz Csaba