Figyelem! Vírusveszély miatti újabb intézkedések!

2020. szeptember 7. -  Vezetői Tanács döntése:

1. Amíg a vírusveszély fennáll, addig nem szervezünk úszás órákat.

Helyette itt az iskolában biztosítunk mozgási lehetőséget a gyerekeknek.

2. Az intézményben az 5-12. évfolyam valamennyi tanulója és  dolgozója számára is előírás a védőmaszk használata a tantermen kívül a zárt közösségi terekben pl. folyosó. (kivétel: ebédlő).

3. Az intézményben nem lehetséges felnőttek részvételével zajló külsős rendezvényeket tartani.(pl.: felnőtt foci, osztálytalálkozó, felnőtt énekkar, asszonytorna és egyéb nem Karolinás résztvevőkkel zajló rendezvény.

4. A szülők döntése alapján járhat a gyermek külső edzésre vagy tömegsport foglalkozásra. A döntéséről a 7-12. évfolyamon köteles írásban tájékoztatni a testnevelő tanárt (2 óra testmozgás igazolása).

Amennyiben szervezett keretek között a diák nem sportol, akkor is fontosnak tartjuk a mindennapos mozgás egyéni lehetőségének megteremtését!

Az intézkedések a döntés napját követően kerülnek kihirdetésre! Kérjük a fentiek betartását!
Köszönjük.