Tavaszi kirándulás a kollégistákkal

A szombati tanítási nap délutánján indultunk a Stella Maris vendégházba. Megérkezésünk után szentmisét celebrált nekünk Kondé Lajos atya, melyen gitár, fuvola és alt furulya kísérettel énekeltük az énekeket. A vacsora után közös mozizás volt, majd alvás. Másnap délelőtt a környéken elrejtett kincseket kerestük meg, és a kisvasút történetével ismerkedtünk meg. A játékos, de nem túl könnyű feladatok megoldása után lehetett térképet kapni a kincslelőhelyekről. A fiataloknak egyénileg kellett dolgozniuk, de a játék végére csoportba rendeződtek, s az eredményhirdetés is ez alapján történt. Volt, aki sok „aranykincset” talált, volt aki kevesebbet. A közös programok szünetében sokat ping-pongoztak és csocsóztak a gyerekek.

A többi kép innen érhető el: 

https://photos.app.goo.gl/v25CfH5kTqf86iQdA

2022. április 05.