Szeptemberi műhelyprogram - Kollégisták a KATTÁRS-on

A szeptemberi műhelyprogram keretében a KATTÁRS (Katolikus Társadalmi Napok) családi napján vettünk részt, ahol az iskolai faházat a kollégisták üzemeltették. A rendezvény előtt már két héttel elkezdtünk beszélni arról, hogy milyen programokkal várjuk a faháznál a betérőket. S a program előtt minden részletet alaposan kidolgoztunk, négy csoportba osztva. A családi napon másfél órás váltásban lehetőség volt különféle játékok kipróbálására, érdekes fizikai kísérletek elvégzésére és makramé készítésre. Az ebédszünetben lévő csoport kivételével mindenkinek az volt a tapasztalata, hogy sokan jöttek és érdeklődtek, így a nap szép élményt adott. Az este folyamán pedig részt vettünk a koncerten, ahol Tóth Gabi és Ákos lépett fel. Itt aztán mindenki temperamentumának megfelelően jól érezte magát és táncolt a zenére.

Az eseményen készült megtekinthetőek IDE kattintva.

2022. október 11.