Június 5-én, a környezetvédelmi világnapon, megrendeztük a Teremtésvédó iskolánk immár hagyományos programját, a Fabatka-vásárt.
Egy óra leforgása alatt gazdát cseréltek az otthonról behozott megunt és/vagy „kinőtt”játékok. Igazi zsibvásárrá alakult az udvar árnyékos része, ahol szívesen vásároltak fabatkáért családtagjaiknak, barátaiknak, és saját maguknak is a gyerekek. A megszerzett kincsek azonnal életre keltek új gazdáiknál a játszótér gumitégláin.
A vásáron megmaradt portékákat adományként ajánljuk fel rászoruló gyerekeknek.
A Karolina Iskola alsós kollégái, Magos-Dóra Annamária és Magos Gábor szervezésében
2026. június 23.