Megyei népdaléneklési verseny a Karolinában

Csongrád-Csanád vármegye 12 iskolájából érkeztek gyerekek összesen 25-en. A gyönyörű népdalcsokrok meghallgatása után a zsűri (Éderné Erki Kornélia, Kónya Géza, Zsováné Palotai Gabriella) a következő tanulókat díjazta a két korcsoporton belül:

I.korcsoport:

I.hely-Szécsényi Adél Bíborka, felkészítője: Dora-Tóthné Szappanos Edit

(Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola Hódmezővásárhely)

I.hely-Kiss Jázmin, felkészítői családja és tanítója: Noé Gabriella (Karolina)

III.hely-Vég Áron, felkészítője: Pintér Anita (Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola)

II.korcsoport:

I.hely-Ocskó Regina Jusztina, felkészítője: Dora-Tóthné Szappanos Edit és Nagy Bella

(Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola Hódmezővásárhely)

I.hely-Csőr Adél, felkészítője: Fábri-Ivánovics Tünde (Karolina)

II.hely-Fábri Mária Piroska, felkészítője: Hódi Fruzsina (Karolina)

II.hely-Oláh Ferenc, felkészítője: Lass-Bárány Erika (Szegedi Arany János Általános Iskola)

III.hely-Rádóczi Áron, felkészítője: Vajdáné Balogh Ida  (Szentesi Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola)

Különdíj-Gécs Virág Júlia, felkészítője: Maróti Zsuzsanna  (Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola)

Gyönyörű versenylapjaiért különdíjban részesült még 3 versenyző.

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek!

Az eseményen készült fotók IDE kattintva megtekinthetők.