Karolinás majális

2023. május 13-án, szombaton rendeztük meg a hagyományos karolinás majálist. A jubileumi évhez kapcsolódva a téma az alábbi volt: Iskolanővérek a nagyvilágban.

Az osztályok a saját asztaluknál olyan országokat jelenítettek meg, ahol az iskolanővérek jelen vannak. Így láthattuk pl. Kenyát, Nigériát, Paraquayt vagy pl. Nepált.

A Tiszavirág Néptáncegyüttes megnyitóját követően zsonglőrbemutatót láthattunk. Ezzel párhuzamosan fociverseny volt először 5-8. majd az 1-4. évfolyamoknak, a 9-11. évfolyam számára pedig röplabda bajnokság volt.

Az osztályok asztalainál nagyon változatos tevékenységeket, játékokat próbálhatott ki mindenki.

A szülők számára véradás is volt.

A játékok 13 óráig tartottak, majd 13:30-kor fr. Wertheim Mátyás OFM atya mutatott be szentmisét a majális zárásaként.

Nem volt túl meleg, de az eső szerencsére nem esett, így nagyon örültünk annak, hogy sikerült a 2023-as évben megvalósítani a majálist.