Ideiglenes felvételi jegyzék

Tisztelt Szülők! Kedves felvételiző Diákok!
A Karolina Gimnázium felvételi rangsorát a csatolt dokumentumban olvashatják.
A listákon a tanulók oktatási azonosítójukkal vagy az általuk megadott jeligével szerepelnek.
Felhívjuk a négy évfolyamos gimnáziumba felvételizők figyelmét, hogy azok tanulók is felvételt nyerhetnek, akik a most közzétett listán a felvehető létszámhoz képest jóval nagyobb sorszámú helyen szerepelnek a rangsorban. Ez azért van így, mert egy tanuló több iskola több tanulmányi területét is megjelölhette az általa választott sorrendben.  Ez a sorrend  a külsős jelentkezők esetében nem ismert, ezért minden jelentkezőt rangsorolnunk kell. 
Bővebb információt a titkárságon vagy Horváthné Hodács Zsuzsanna igazgatóhelyettestől kaphatnak telefonon vagy e-mailben hodacszs@karolinaiskola.hu címen.

2023. március 14.