Farsangi beöltözős

A hagyományos farsangi kiöltözős bálokkal ellentétben, mi egy BEöltözős nappal készültünk. Természetesen semmi nem volt kötelező (sem az álarc, sem a jelmez), viszont megérte, hiszen aki eleget tett a kiírásnak, kedvezményekkel és ajándékokkal lett gazdagabb. Alapvetően nem gondolkodtunk tanítási órákban, a szünetekre viszont nagy szükségünk volt. Ezúton is köszönjük Tanárainknak az aktív bekapcsolódást a napba. Elismerések, díjazottak lásd alább:

„Szerintem jó volt, hogy a diákság és a tanárok is együtt tudtak ünnepelni. Úgy gondolom, hogy mindenki jól érezte magát.”

„Jó volt, hogy mindenkinek (osztálynak) be kellett öltözni.”

„Rövid volt. A rövidített órák jók voltak.”

„Kevés volt az öltözésre, pakolásra.”

„Nem mindenki figyelt oda a 40 perces órákra.”

„Tanároktól jó visszajelzéseket kaptunk.”

„Igazán klassz volt, hogy mindenki részt vett a beöltözésben.”

„Nekem és a 9/a nak nagyon tetszett. Jó volt a felhívás, hogy beöltözhessünk. Jó volt közösen bulizni. Jó közösségépítő program volt. Nagyon köszönjük! Megérte dolgozni vele❤️

„Szerintem mindenképp megmozgatta kicsit a diákságot, adtunk nekik egy napot, amikor kicsit tudtak végre bolondkodni is. 😀A beérkező képek, videók alapján pedig azt látom, hogy sikerült valami olyan programot szervezni nekik, ami nem kényszer volt!”

Versenyezni egyénileg és osztályonként is lehetett!

Beöltözéssel a következő kategóriákban pályáztak:

Elismerések, díjak:

• Humoros farsangi témáért: 11.a
  • Osztály élete kategóriáért: 8.a- Malinovszky Miksa
  • Az osztály egy napja film kategóriáért: 9.b

Osztályos állókép:

• A legviccesebb osztályképért: 9.a
  • A legkomolyabb képért: 11.a
  • A legjobb beállításért: 5.b

Beöltőzős - Elismerés a kiváló jelmezekért és a csapatmunkáért:

10. b osztálynak-101 kiskutya,

a koleszos nevelőknek- Mária Terézia kora,

varázsló és nem varázsló tanárainknak,

Diana és Irma szerepében Borka Zenkének és Susányi Katának,

Asterix és Obelix témában Asterixnek, Magiturmixnak, Hangjamixnek és Obelixnek, avagy Szabó Samunak, Gulyás Iminek, Sípos Marcinak és Harman Beninek.

A fánkfotók győztesei:

Elismerésben részesül kiváló művészi fotójáért Kardos Ida (5.a) és a 11.a

Elismerésben részesül legviccesebb fotójáért Szommer Tímea és a 7.c.

Köszönjük, hogy velünk Tartottatok! Hamarosan újabb programcsomaggal jövünk! Figyeljétek a kiírásokat. Kövessetek minket instán, facebookon, és gyertek a teadélutánokra!

Addig is nézzétek meg a farsangról készült képeket. A videós anyagokról se feledkezzetek meg. A következő oldalon tesszük elérhetővé:

Képek: https://photos.app.goo.gl/2vpuchmThWnPPV9L7

Filmek: https://drive.google.com/drive/folders/1v64Y91gv9nXlaeGH2nXjmPJLaOYwwAIi?usp=sharing

- GARANTÁLT JÓKEDV 😃