Nyílt napok a Karolinában

Kedves Szülők!
Kedves Diákok!

Miért jó választás iskolánk?
Válaszolunk erre és feltett kérdéseikre/kérdéseitekre online beiskolázási tájékoztatóinkon, melyeket az alábbi időpontokban tartunk: .../tovább/

Várunk a Karolinába!

Kedves Gyerekek! Kedves Szülők! Egy közös mesehallgatásra, kézműveskedésre várunk minden nagycsoportos kisgyereket.  Míg a mesét hallgatod, megismerheted, bejárhatod az iskolánkat.

2020/2021

Figyelem! Vírusveszély miatti újabb intézkedések!

2020. szeptember 7. -  Vezetői Tanács döntései - melyek visszavonásig érvényesek - az alábbiakban olvashatóak. Az intézkedések a döntés napját követően kerülnek kihirdetésre! A vírushelyzetre való tekintettel, valamennyiünk érdekében kérjük ezek betartását!
Köszönjük.

Hagyományok útján az európaiság felé - 2020-1-HU01-KA101-078556

Intézményünk immár 5. alkalommal nyert támogatást a Tempus Közalapítvány által koordinált Erasmus+ pályázaton. Az összes intézményegységünkből 23 kolléga utazik tanulmányútra Európa különböző országaiba, amennyiben az egészségügyi helyzet ezt lehetővé teszi.

A kategória összes híre