Karolina? Karolina! Karolina!

Az idei Karolina napon olyan programsorozatban vettek részt a diákok, amely az alapító Jézusról nevezett Boldog Gerhardinger Mária Terézia életéről, a rend alapításáról, a magyar tartomány megszületéséről, az iskola történetéről és újra indításáról szól, évfolyamonként más-más feladatokkal és kreatív tevékenységekkel. Ünnepi hangversenyt adtak a művészeti iskola diákjai. A 11. évfolyam diákjai Elmer atyával tölthették a napot aki a Indonéziai keresztények életéről és az Ő küldetéséről mesélt. A 10. és a 12. évfolyam diákjai két posztuláns és két nővér jelölt beszámolójában részesülhettek. Sára és Cipriana nővér Rómában, Dóri és Jutta jelöltek pedig az Amerikában szerzett tapasztalataikat és élményeiket osztották meg.

További képek itt tekinthetők meg.