SWAP diákmobilitás - Belgium

A 2020-2021-es tanévben indult útjára SWAP projektünk /Students Against Water and Air Pollution (diákok a víz és levegő szennyezettsége ellen)/. Az Erasmus+ KA229 típusú diákmobilitást támogató pályázatában több mint harminc tanuló és 8 pedagógus kezdte meg a közös munkát a Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium-ban.

Négy iskolát, négy országot (Belgium, Spanyolország, Görögország, Magyarország) érint ez a közös pályázat, melyben a tudásmegosztás ezidáig csak az online térben tudott megvalósulni.
A 2021-2022-es tanévben – átütemezést kérve – a mobilitási programok szervezése is elkezdődhetett, így iskolánk diákjait 2021. november 14-20. időszakban a belga iskola várja.

A résztvevők beszámolója napról napra ITT követhető, sok-sok képpel érdekességekkel.