Kérjük a szájmaszk használatát!

Kedves Szülők!

November 3-tól a meglévő intézkedéseink mellett (külön útvonalak, évfolyam szintű programok…), amelyekkel a találkozási lehetőségeket csökkentjük, kötelezővé tesszük a szájmaszk használatát a közösségi terekben minden diák számára. Kérjük, hogy 3-án reggeltől szájmaszkkal érkezzenek a gyerekek, amelyet a tanteremben levehetnek.

Az óvodában és a kollégiumban a speciális szabályok az intézményegység vezetők által kerülnek kihirdetésre.

Köszönöm az eddigi óvatosságukat, és azt, hogy az oltható életkorú diákok között nagyon magas az oltottság, főleg a 9-12. évfolyamon.

Kérem továbbra is, hogy akit lehet, oltassanak be, ill. ha bármilyen tünetet tapasztalnak a gyermeknél vagy a családban, ne engedjék iskolába a gyermeket. A szaktanárok és az osztályfőnökök segítenek a pótláshoz szükséges információk megküldésében.

Továbbra is folyamatos a napközbeni fertőtlenítés az intézményben.

2021. 11. 02.

Köszönettel:

Szegedi Ágnes

főigazgató