Fungo Nero 5 – Leginnovatívabb ötlet díj

Az idei év a FUNGO NERO diákvállakozás életébe új tagokat hozott Nándori Gellért, Nándori Barnabás, Keresztes Ambrus, és Varga Márton László személyében, akik nem kis célt tűztek ki maguk elé: a vállalkozás alapítás, életben-tartás, és fejlesztés csínját-bínját szeretnék megtanulni, és nem mellesleg az alkalmazások tervezése, készítése felé érdeklődnek – ezért a Junior Achievement Magyarország támogatásával létrehozták diákvállalkozásukat: https://www.virtualiskarolina.hu/fungonero/ és első megmeréttetésükön sikert arattak.

A Leginnovatívabb ötlet díját hozták el a JAM és az Unicef szervezésében megrendezett online versenyen, mely 2023 november 20-21-én zajlott. A fiúk nem kevés munkával, ötleteléssel egy olyan páros applikációt terveztek, mely segíti a gyerekek kütyü-függését kordában tartani. A csapat további terveit, és hamarosan elkészülő munkáit honlapjukon, és közösségi médiáin követhetjük nyomon.

Ezúton is gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak Somorjai Karolának, köszönjük a JAM segítségét és támogatását!