Digitális munkarend a 9-12. évfolyamokon 2020. 11. 11-től

Tisztelt Szülők!
Kedves Diákok!

A digitális munkarendben - a tavaszi időszakhoz hasonlóan - a diákokkal való kapcsolattartásra iskolánk a Microsoft 365 Teams alkalmazását használja. A tanulónak a bejelentkezéséhez a kapott felhasználói nevére és jelszavára van szüksége.

FIGYELEM! Amennyiben probléma merül fel a belépéssel (pl. elfelejtett jelszó), azt kérjük a tanuló nevének és osztályának megadásával azonnal jelezze a rendkivulio365@karolinaiskola.hu e-mail címen, és ha 1 napon belül nem kap választ
+36-20-265-6722 telefonszámon kérje segítségünket!

 

A digitális oktatás szabályait tartalmazó Házirend kiegészítés és az otthon tanulásra összeállított ajánlásunk az oldalról is letölthető.

Szeretettel és virtuális öleléssel!

2020. november 10.