Elindul a Karolina Filmarchívum!

Elindul a Karolina Filmarchívum!

Az interneten elérhető nyilvános tartalmakból állítottunk össze egy gyűjteményt, melyet a https://www.virtualiskarolina.hu/filmarchivum/ oldalon publikáltunk.

Az archívum az eddig fellelt anyagokat tartalmazza időrendi sorrendben és különböző témakörökre bontva. Csúszka segítségével tudunk oszloponként függőlegesen, és az oszlopok között vízszintesen navigálni.

Az anyagok gyűjtése folyamatos, a témakörök szabadon bővíthetők lesznek terveink szerint - s ezúton is kérünk minden lelkes támogatót, hogy akinek "birtokában van" Iskolánkkal, rendünkkel kapcsolatos már nyilvánosságra hozott internetes tartalom, kérjük a linkjét küldje el a  karolina-honlapra@karolinaiskola.hu e-mail címre!

A böngészéshez jó szórakozást kívánunk, és a későbbi visszatérésre is biztatjuk az érdeklődőket :)