Ismét dobogós helyen a Fungo Nero Diákvállalkozás

Rendhagyó ötlettel jutott a második helyre a Fungo Nero Diákvállalkozás, mely a tavalyi évben is szép teljesítményt nyújtott: idei első versenyén a  Climate-KIC Hungary Innovációs Napon, melyet 2021. október 20-21-én rendeztek meg online módon a Junior Achievement Alapítvány munkatársai egy különleges terméket terveztek meg az alábbi kiírásnak megfelelően: „"Tervezzetek egy olyan terméket, amely megfelel a moduláris terméktervezés elveinek vagy a csomagolása illeszkedik a körforgásos gazdaság szemléletébe (pl. könnyen újrahasznosítható, lebomló, csomagolásmentes). Mutassátok be az ötletetek klímahatását!”. A termék egy textilhulladékból előállított tároló/házacska volt fekete katona legyek részére!!  Az ötlet kidolgozása mellett kellett még kidolgozni egy  üzleti tervet, egy prezentációt, melynek létrehozásában a mentorokkal kommunikáció és egyeztetés nyújtott segítséget!

Ezúton is gratulálunk a csapat tagjainak: Dabis Kingának, Somorjai Lilinek, Székely Sárának, Gyurcsik Dorottyának, Halápi Zsófinak, Nagy Adriennek. 😊

2021. október 21.