Figyelem! A 12-18 éves tanulók iskolában történő oltásáról.

Tisztelt Szülők!

A kormány döntött a 12-18 éves tanulók iskolában történő oltásáról és annak időpontjáról, amely 2021. augusztus 30-31. Az oltási feladatok kapcsán szükségessé vált az érintett 12-18 éves személyek számának összegyűjtése, amelyet majd továbbítanunk kell  a Kormányhivatal felé.


A beérkező adatok feldolgozását, összegzését a megyei oltási munkacsoport végzi el,és eredményéről az intézmények tájékoztatást fognak kapni. Az érintett tanulókkal illetve szüleikkel történő kapcsolattartás és a tanulók tájékoztatása iskolánk feladata.


Az adatszolgáltatás biztosítása, valamint a nagyobb biztonság  érdekében kérjük,hogy töltsék ki az alábbi  linken található kérdőívet 
2021. augusztus 3. (kedd) 23 óráig.

Kérdőív elérhetősége:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=UtyriGY9hU-kMJOt2njvEj4sHDLhZJFPlFhQ906GV6NUMkpQMEhZUEREVVM5MlVaTFA2WDVVRzZRTS4u


Köszönettel:
A Karolina iskola vezetősége