Karolina hívogató nagycsoportos gyerekeknek

Kedves Gyerekek! Kedves Szülők!

Játékkal, mesével, vidámsággal várunk Benneteket! Egy közös kézműveskedésre hívunk minden érdeklődő családot. Gyertek, kalandozzunk együtt! Az iskola honlapján, EZEN A LINKEN találkozhattok velünk.

Ha megnéztétek a bemutatkozó filmünket, akkor vár egy rajzos feladat. Akinek van kedve, készítse el és hozza el az iskolánkba az alkotását. Kíváncsian várjuk az elkészített munkáitokat!

Második kisfilmünk ITT tekinthető meg!

Harmadik kisfilmünket ITT láthatjátok!

A farsangra ÍGY készültünk:  A mi farsangunk!

FIGYELEM!

A jelentkezési lapok leadásának határideje: 2022. február 18.
A jelentkezési lap csatolva.

Kedves Szülők! Kérjük, hogy az ALÁBBI ŰRLAPOT töltsék ki, hogy lehetőségük legyen egy személyesebb elérésre és lehetőségünk legyen Önökkel személyesen is felvenni a kapcsolatot.

Az eddig beérkezett, gyakran ismételt kérdésekre a csatolt dokumentumban találhatnak válaszokat. A fenti űrlapon természetesen várjuk a felmerülő egyéb kérdéseiket is.

Jó munkát kívánunk a szorgos kis kezeknek!