Karácsonyi feladat nagycsoportos óvodásoknak

Kedves Szülők! Kedves Ovisok!

Szeretettel küldjük előző negyedikes évfolyamunk karácsonyi műsorát - hangolódásul az ünnepre! A felvétel IDE kattintva érhető el.
Örömmel vesszük, ha a decemberi kézműves foglalkozás gyanánt, kivételesen most otthon készül el hozzá a kézműves munka.
A csatolmányban lévő képet letöltve, mint a műsor egyes részei között felvillanó kaleidoszkópot, színezzék ki szép színesre a gyerekek! (Kinyomtatott lap az iskola portájáról is elvihető)
Az elkészült alkotásokat - a lap alján megjelölt két helyen névvel ellátva- iskolánk portájánál gyűjtjük 2023. január 8-20. között egy erre kihelyezett dobozban.

Következő iskolába hívogató délutánunkon,  2023. január 24-én, kedden 17 órakor kiállítást készítünk a beküldött alkotásokból.